Sport Partner S.C.
ul. Zamenhofa 6
33-300 Nowy Sącz
NIP: 73 43 536 169

tel. +48 18 440 74 37
tel. +48 666 308 686
[email protected]Rękawice Reusch Fit Control R3

149.00 

Rękawice Reusch Fit Control R3

Wyczyść

Opis

Rękawice Reusch Fit Control R3 

Pianka: R3 Mega Solid:

Pianka przygotowana pod kątem gry na sztucznej trawie oraz twardej nawierzchni. Zapewnia optymalne ścieranie i właściwości amortyzacyjne.

Krój:  Expanse Cut:

Ten rodzaj kroju jest najbardziej znany z zewnętrznych szwów, które odpowiadają za zwiększenie powierzchni chwytnej rękawicy. Dzięki temu chwytanie piłki staje się dużo łatwiejsze.

Dodatki:

Thumbflex – doskonała elastyczność kciuka, poprawiająca funkcjonalność.
AirVentSystem – zapewnia maksymalną wentylację wewnątrz rękawicy.

Jak właściwie dbać o rękawice:

Pianka – przed pierwszym użyciem rękawice należy wypłukać w letniej wodzie. Dzięki temu pozbędziemy się resztek mydła, wykorzystywanego w procesie produkcji.
Pianki Aqua – należy wypłukać w ciepłej wodzie (35-40 stopni) na jedną, dwie godziny przed grą, aby aktywować technologię Hydrograins w piance. Gwarantuje to najlepszą wydajność rękawic. Ważne jest również to, aby w czasie całego meczu pianka była odpowiednio nawilżona.
Czyszczenie – kurz wpływa negatywnie na właściwości pianki lateksowej. Rękawice powinny być regularnie prane w ciepłej wodzie (maksymalnie 40 stopni) oraz przy użyciu Reusch Glove Wash. Aby odpowiednio wysuszyć rękawice, należy je swobodnie rozwiesić w przewiewnym miejscu, nie narażając na działanie promieni słonecznych, grzjnika oraz innych źródeł ciepła.
Promienie UV – mocne światło słoneczne i promienie UV negatywnie wpływają na piankę, czyniąc ją twardą, sztywną oraz kruchą, Zaleca się nie pozostawiać ich na intensywnym słońcu, czy innych mocnych źródłach światła UV.

Informacje dodatkowe

Kolor

Czerwony

nr katalogowy

3970735 775

Producent

Reusch

Rozmiar rękawic

8, 8.5, 9, 9.5

Zastosowanie

Meczowa, Orlik

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Rękawice Reusch Fit Control R3”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

X
">