Sport-Partner.pl

sport partner nowy sącz dane

O nas

 

Nasza firma, Sport Partner, powstała w 2000 roku. W ciągu prawie dwudziestu lat istnienia, wyspecjalizowaliśmy się m.in. w zaopatrywaniu szkół, klubów sportowych, firm oraz innych instytucji. Również Klienci detaliczni, zarówno Ci, którzy odwiedzają nasz sklep stacjonarny oraz Ci, którzy robią zakupy w naszym sklepie internetowym mogą liczyć na szybką i profesjonalną obsługę.

 

Dyscyplinami, w których się specjalizujemy są: siatkówka, piłka nożna, piłka ręczna, koszykówka, bieganie oraz fitness. W naszej ofercie znajdzie się też coś dla miłośników sportowego ubioru na co dzień. Służymy pomocą w wyposażeniu sal gimnastycznych, boisk czy innych obiektów w sportowych w potrzebny sprzęt.

 

Jesteśmy oficjalnymi przedstawicielami firm Asics i Mizuno. W swojej ofercie mamy również dostępny asortyment innych wiodących firm m.in.: Adidas, Nike, Puma, Under Armour, Reusch.

 

Zaopatrujemy kluby siatkarskie, piłkarskie, drużyny szkolne i amatorskie w profesjonalny sprzęt sportowy. Z usług naszej oferty korzystają reprezentanci Polski.

 

Przez lata, drużyna pod patronatem Sport Partner, reprezentowana m.in. przez założyciela i właściciela firmy, wielokrotnie zdobywała mistrzostwo Polski w piłce siatkowej Oldboyów (2006, 2009, 2010, 2012, 2016), czterokrotnie wicemistrzostwo (2007, 2013, 2015, 2019) oraz dwukrotnie trzecie miejsce (2004 i 2017). Siatkówka to nasz żywioł :)

 

 

 

W 2014 roku przenieśliśmy się do nowego lokalu, w którym można w komfortowych warunkach pooglądać, przymierzyć interesujące Państwa produkty albo po prostu porozmawiać z nami o sporcie.

 

Od 2008 roku jesteśmy obecni w internecie. Każdego miesiąca, w naszym e-sklepie staramy się rozszerzać gamę dostępnych produktów oraz wprowadzać kolejne udogodnienia dla Państwa.

 

Często wspieramy zwłaszcza te inicjatywy, które promują aktywność fizyczną wśród dzieci i młodzieży.

 

Chętnie porozmawiamy w Państwem o możliwościach współpracy. Zapraszamy do odwiedzenia nas w naszym sklepie w Nowym Sączu albo do kontaktu drogą mailową (sklep@sport-partner.pl) lub telefoniczną (+48 18 440 74 37)

 

Ze sportowym pozdrowieniem,

 

Zespół Sport Partner