Sport Partner S.C.
ul. Zamenhofa 6
33-300 Nowy Sącz
NIP: 73 43 536 169

tel. +48 18 440 74 37
tel. +48 666 308 686
sklep@sport-partner.plBlog

  /  Blog

Siatkówka to dynamiczna i ekscytująca gra, która wymaga nie tylko umiejętności graczy, ale także odpowiedniego sprzętu. Jednym z najważniejszych elementów wyposażenia jest oczywiście piłka do siatkówki. W dzisiejszym artykule dowiesz się wszystkiego, co powinieneś wiedzieć o rodzajach piłek, ich rozmiarach oraz jak dokonać najlepszego wyboru dostosowanego do Twoich potrzeb.

Stajesz na boisku, gotów do rozgrywki, ale okazuje się, że coś nie gra. W pewnym momencie zdajesz sobie sprawę, że to właśnie buty, które masz na nogach, mogą być kluczem do sukcesu lub elementem porażki na siatkarskim parkiecie. Wybór odpowiednich butów do siatkówki to ważna sprawa, która może znacząco wpłynąć na Twoją grę. Sprawdź, jak wybrać odpowiednie obuwie do gry i czym się kierować podczas zakupów.

Rodzaj stopy i styl poruszania się mają duże znaczenie w doborze obuwia do biegania. Podczas każdego kroku nasza stopa, w szczytowym momencie musi zmierzyć się z siłą odpowiadającą niemal trzykrotności masy biegacza. Takie obciążenia na długich dystansach w połączeniu z nieprawidłowo dobranym obuwiem, mogą przyczynić się do kontuzji. Przedstawiamy zatem kilka praktycznych informacji, pomocnych w doborze butów.  

Wraz ze zbliżającą się wiosną, postanowiłem wyposażyć się w nowe buty do biegania. Jestem biegaczem amatorem, od obuwia oczekuję przede wszystkim komfortu i ochrony stawów. Biegam dla zachowania zdrowia, odstresowania się po ciężkim dniu. Tygodniowo przebiegam około 40 km. Głównie biegam po asfaltowych alejkach. Jako nadmierny pronator szukałem obuwia, które zapewnią mi odpowiednią stabilizację. Po

X