Sport Partner S.C.
ul. Zamenhofa 6
33-300 Nowy Sącz
NIP: 73 43 536 169

tel. +48 18 440 74 37
tel. +48 666 308 686
sklep@sport-partner.plZwroty i reklamacje

  /    /  Zwroty i reklamacje

Towar podlega zwrotowi/wymianie do 14 dni od momentu otrzymania. Zwracany lub wymieniany towar powinien być kompletny, posiadać metki, zawieszki i pudełko, w które był zaopatrzony oraz nie może nosić śladów użytkowania

Zwrot

W celu dokonania zwrotu towaru, prosimy wypełnić FORMULARZ WYMIANY ZWROTU, zawierający oświadczenie o odstąpieniu od umowy i wysłać go na własny koszt razem z towarem na niżej podany adres:

Sport Partner S.C
ul. Zamenhofa 6
33-300 Nowy Sącz

Zwrot należności obejmuje wartość odsyłanego towaru, zwrotowi nie podlegają koszty dostawy. Zwrot należności za odesłany produkt nastąpi w ciągu 14 dni kalendarzowych od momentu otrzymania przez sklep kompletnej przesyłki z towarem nienoszącym śladów użytkowania. Zwrot będzie dokonany przelewem na rachunek wskazany przez klienta w formularzu wymiany/zwrotu.

Wymiana

W celu dokonania wymiany towaru należy najpierw wypełnić FORMULARZ WYMIANY ZWROTUw którym zawarte będzie wskazanie towaru, na który ma nastąpić wymiana, który należy wysłać na adres e mail: sklep@sport-partner.pl po otrzymaniu przez sklep formularza wymiany/zwrotu.  Klient otrzyma od nas maila z potwierdzeniem dostępności towaru, (co oznacza wyrażenie akceptacji sklepu na wymianę towaru) po potwierdzeniu dostępności towaru wymieniany produkt należy wysłać na własny koszt na niżej podany adres:

Sport Partner S.C
ul. Zamenhofa 6
33-300 Nowy Sącz

Jeśli wymieniany produkt jest droższy od zakupionego, prosimy o przelanie na nasze konto różnicy. W tytule przelewu należy wpisać „wyrównanie do zamówienia nr”. W takiej sytuacji wysyłka jest realizowana po otrzymaniu przez nas przelewu.

Gdy produkt jest tańszy od zamówionego poprzednio, w ciągu 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania przez nas wymienianego produktu różnica zostanie przelana na numer konta podany w formularzu wymiany/zwrotu. Sklep nie przyjmuje przesyłek wysłanych za pobraniem.

Reklamacje

Klientowi przysługuje prawo do złożenia reklamacji w przypadku stwierdzenia w dostarczonym towarze: wad fabrycznych lub niezgodności towaru z towarem zawartym w zamówieniu. W takim przypadku prosimy o odesłanie towaru przesyłką pocztową ekonomiczną na adres sklepu:

Sport Partner S.C
ul. Zamenhofa 6
33-300 Nowy Sącz

Do odsyłanego towaru prosimy dołączyć dowód zakupu wraz z wypełnionym FORMULARZ ZWROTU,  sklep nie przyjmuje przesyłek wysłanych za pobraniem.

Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez sklep przesyłki z reklamowanym towarem. W przypadku uznania reklamacji, towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasów towaru), sklep zwróci klientowi równowartość ceny towaru lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.

X