Sport Partner S.C.
ul. Zamenhofa 6
33-300 Nowy Sącz
NIP: 73 43 536 169

tel. +48 18 440 74 37
tel. +48 666 308 686
sklep@sport-partner.plSpodenki Zina Contra

39.00 

Opis

Przed Tobą ważne spotkanie w rozgrywkach, a nieustannie męczysz się z problemem niewygodnych spodenek, które ograniczają ruchy, spowalniają bieg, sprawiają, że podania są mniej celne, a strzały nie mają takiej siły i precyzji, jakiej byś oczekiwał? Z podobnym problemem mierzy się wielu graczy, zarówno zawodowców, jak i amatorów. Choć niektórzy “eksperci” próbują bagatelizować tę kwestię, nie ufaj im. Komfortowe spodenki meczowe to jeden z najistotniejszych elementów odzieży sportowej.

Właśnie dlatego powstały spodenki meczowe CONTRA. Projektując je chcieliśmy stworzyć produkt z myślą o graczach na różnych poziomach zaawansowania. Zachwyceni nim będą nie tylko amatorzy, bo również i profesjonaliści doceniają wysoką jakość wykonania. Wiemy, że nasze spodenki poprawią komfort Twojej gry.

Użytkownicy spodenek meczowych CONTRA podkreślają ich dopasowanie do każdej sylwetki. Chwalą je masywni defensorzy, dynamiczni skrzydłowi i ruchliwe lisy pola karnego. Spodenki zostały wyprodukowane ze 100% poliestru Interlock. Wytrzymają więc każde siłowe starcie na murawie, ale jednocześnie są elastyczne i nie podrażnią Twojej skóry. Wszystko to zasługa odpowiednio dobranej gramatury spodenek CONTRA.

Sportowy krój spodenek CONTRA zapewnia pełną swobodę podczas każdej aktywności fizycznej, całkowicie wykluczając zbędne ruchy, wszelkie zaciągnięcia i konieczność poprawiania ich na sobie. Choć ich przeznaczeniem jest uprawianie sportu, to spodenki sprawdzą się także na co dzień. Nawet nie poczujesz ich na sobie grając na konsoli lub oglądając z odtworzenia Twój ostatni mecz.

W produkcji użyliśmy autorską technologię ACTIVE DRY, którą tworzy specjalnie opracowany przez ZINA system odprowadzania potu na zewnątrz. Takie rozwiązanie daje uczucie suchości, ogranicza tarcie i zapewnia pełną dynamikę gry. Spodenki są również przygotowane na dużą różnicę temperatur. Chronią więc zarówno przed wyziębieniem, jak i przegrzaniem. Optymalna temperatura ciała pomaga poprawiać sportowe osiągi. W ten sposób zmniejszy się ryzyko kontuzji mięśniowej, ale i zwykłego przeziębienia.

Strój wykonany jest w klasycznie zaprojektowanym stylu. Ergonomiczny krój zapewnia doskonałe wyważenie między wyglądem a bezpośrednim wpływem na grę. Naszyte na lewej nogawce logo producenta podkreśla sportowy charakter.

Informacje dodatkowe

Kolor

Czarny

Nr katalogowy

A02403 015

Płeć

Mężczyzna

Producent

Zina

Rozmiar odzieży

L, M, S, XL, XXL

Zastosowanie

Treningowe

X