Sport Partner S.C.
ul. Zamenhofa 6
33-300 Nowy Sącz
NIP: 73 43 536 169

tel. +48 18 440 74 37
tel. +48 666 308 686
sklep@sport-partner.plOchraniacze piłkarskie

  /    /  Ochraniacze piłkarskie

Wyświetlanie 1–12 z 22 wyników

Wyświetlanie 1 - 12 z 22 wyników. Produktów na stronę

Ochraniacze piłkarskie Adidas i Nike

Ochraniacze dla piłkarzy różnych marek takich jak Adidas, Nike, Reusch. Ochraniacze na piszczele z nakostnikiem lub bez. Zapinane na rzepy lub wsuwane. Modele zarówno podstawowe jak i profesjonalne. Szeroka gama rozmiarów od dziecięcych po seniorskie.

Ochraniacze piłkarskie – postaw na bezpieczeństwo podczas gry i treningu

Piłka nożna to bardzo emocjonujący i dynamiczny sport, dlatego każdy zawodnik powinien zostać wyposażony w odpowiednie akcesoria, które poprawią jego komfort gry oraz bezpieczeństwo. Idealnie sprawdzą się w tym miejscu ochraniacze piłkarskie. To właśnie one chronią nogi podczas meczu, a tym samym pozwalają uniknąć wielu groźnych kontuzji.

Ochraniacze piłkarskie to swego rodzaju zbroja każdego, kto gra w piłkę nożną. Powinni z nich korzystać profesjonalni zawodnicy, jak i osoby amatorsko uprawiające ten sport. Ochraniacze piłkarskie sprawdzą się też doskonale podczas wielu innych sportów zespołowych.

Poznaj naszą ofertę na ochraniacze piłkarskie

W naszym sklepie znajdziesz ochraniacze idealne dla małych i dużych sportowców. Oferujemy ochraniacze dla piłkarza od znanych oraz cenionych na rynku marek, jak Adidas, Nike czy Reusch. Wielość modeli sprawia, że bez problemu wybierzemy odpowiednie ochraniacze piłkarskie dla siebie.

X