Sport Partner S.C.
ul. Zamenhofa 6
33-300 Nowy Sącz
NIP: 73 43 536 169

tel. +48 18 440 74 37
tel. +48 666 308 686
sklep@sport-partner.plOdzież dla piłkarzy

  /    /  Odzież dla piłkarzy

Wyświetlanie 1–12 z 62 wyników

Wyświetlanie 1 - 12 z 62 wyników. Produktów na stronę

Stroje do piłki nożnej – dla dzieci i dla dorosłych

W naszej ofercie przedstawiamy stroje do piłki nożnej takich marek, jak: Nike, Adidas, Colo oraz Damons. Dostępne są całe komplety, ale istnieje również możliwość zakupu pojedynczych koszulek i spodenek. Oferujemy także szeroki wybór getrów piłkarskich w różnych kolorach. Klienci mogą także zamówić wykonanie wybranych nadruków na strojach piłkarskich.

Stroje piłkarskie – Nike, Adidas

Rozgrywki piłki nożnej to wymagający sport, podczas którego zawodnicy pokonują ogromne dystanse na boisku i wylewają mnóstwo potu. Dlatego tak ważne jest, aby podczas gry nie czuli dyskomfortu, a stroje piłkarskie pomagały im utrzymać odpowiednią termoregulację i odprowadzały wilgoć. Stroje Adidas oraz stroje piłkarskie Nike dostępne w naszej ofercie wykonane są z wysokiej jakości bawełny i poliestru, dzięki czemu są wygodne i zapewniają zawodnikom komfort termiczny podczas intensywnego wysiłku.

Strój do piłki nożnej dla dzieci – jak wyróżnić się na boisku

Rozgrywki piłki nożnej to widowisko nie tylko ze względu na rywalizację sportową, ale także z powodu kolorowych, różnorodnych strojów drużynowych – rozpoznawalnych lokalnie lub na całym świecie. Stroje piłkarskie dla dzieci dostępne w naszym sklepie to odzież na najwyższym sportowym poziomie, w której najmłodsi sportowcy będą czuć się swobodnie i wyjątkowo.

Adidas – ubrania piłkarskie i niezbędne akcesoria

Kompletując strój do piłki nożnej, nie możemy zapomnieć także o innych niezbędnych akcesoriach: butach, ochraniaczach czy skarpetach – w naszym sklepie zawodnicy ubiorą się od stóp do głów. Oferujemy ochraniacze na piszczele, bidony, rękawiczki itp. Z pomocą naszych przedstawicieli każdy zawodnik znajdzie u nas niezbędne elementy stroju piłkarskiego – zarówno dorosły gracz jak i początkujący junior.

Sprawdź także: dresy na trening piłkarski, spodenki piłkarskie, koszulki dla piłkarza

X