Sport Partner S.C.
ul. Zamenhofa 6
33-300 Nowy Sącz
NIP: 73 43 536 169

tel. +48 18 440 74 37
tel. +48 666 308 686
sklep@sport-partner.plPiłki do piłki ręcznej

  /    /  Piłki do piłki ręcznej

Wyświetlanie 1–12 z 14 wyników

Wyświetlanie 1 - 12 z 14 wyników. Produktów na stronę

Piłki do ręcznej Select i Meteor – treningowe oraz meczowe

Piłki do ręcznej Select znane są na całym świecie. Model Ultimate marki Select został wskazany przez Europejską Federację Piłki Ręcznej (EHF) i stał się oficjalną piłką meczową w Lidze Mistrzów mężczyzn i kobiet, a także w turniejach organizowanych przez EHF. Oprócz piłek ręcznych Select na uwagę zasługują także piłki meczowe i treningowe Meteor oraz Samba, sprawdzające się zarówno do gry amatorskiej, jak i profesjonalnej.

Piłka do piłki ręcznej rozmiary – 1,2,3 i 0

Piłka ręczna to dyscyplina sportowa, którą zawodnicy uprawiać mogą nie tylko na hali sportowej, lecz także na boisku, a nawet plaży, choć w ostatnim wariancie mecz rozgrywa się za pomocą piłki gumowej. W zależności od rodzaju gry, a także od grupy wiekowej i płciowej wykorzystywane są inne rozmiary piłek do ręcznej. Wytyczne te narzucane są przez IHF (Międzynarodową Federację Piłki Ręcznej).

Piłki do ręcznej rozmiar 1

Piłka ręczna w rozmiarze 1 dedykowana jest dziewczynkom w wieku od 8 do 14 lat i chłopcom od 8 do 12 lat. Waga takowej piłki mieści się w przedziale od 290 do 330 g, natomiast obwód mierzy między 50 a 52 cm.

Piłki do piłki ręcznej rozmiar 2

Piłki do ręcznej w rozmiarze 2 wykorzystywane są we wszystkich drużynach kobiecych począwszy od czternastolatek. Mecze piłką w rozmiarze 2 rozgrywają także chłopcy w wieku od 12 do 16 lat. Piłki te są także nieco cięższe i większe od tych z nr 1. Ważą od 325 do 375 g oraz mają obwód od 54 do 56 cm.

Piłki do ręcznej rozmiar 3

Piłki do ręcznej rozmiar 3 są największymi, a zarazem najcięższymi wykorzystywanymi przez szczypiornistów. Piłki ręczne oznaczone nr 3 mają obwód mieszczący się w przedziale 58 – 60 cm oraz wagę 425 do 475 g. Trójki używane są przez teamy męskie od 16 lat.

Piłki do piłki ręcznej w sklepie Sport Partner

Jako sklep sportowy specjalizujący się w piłce ręcznej dostarczamy Klientom szeroki wybór sprzętu i akcesoriów. Ważne miejsce w naszym asortymencie zajmują piłki do piłki ręcznej oraz akcesoria do piłek. Starając się jak najlepiej odpowiadać na potrzeby i oczekiwania zarówno profesjonalnych drużyn, jak i graczy hobbystów dostarczamy piłki do ręcznej znanych i cenionych producentów – marek Select, Meteor i Samba. Zapewniamy piłki we wszystkich rozmiarach, tym samym oferując profesjonalny sprzęt sportowy dla drużyn reprezentujących różne kategorie wiekowe i płciowe. W naszej ofercie znajdziecie piłki meczowe i treningowe, w tym piłki odpowiadające potrzebom rozgrywek halowych i meczy rozgrywanych na świeżym powietrzu.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Obsługujemy sprzedaż stacjonarną i wysyłkową. Zamówienia realizujemy z najwyższą starannością, którą potwierdzają współpracujące ze Sport Partner od lat drużyny.

X