Sport Partner S.C.
ul. Zamenhofa 6
33-300 Nowy Sącz
NIP: 73 43 536 169

tel. +48 18 440 74 37
tel. +48 666 308 686
sklep@sport-partner.plNakolanniki siatkarskie

  /    /  Nakolanniki siatkarskie

Wyświetlanie 1–12 z 14 wyników

Wyświetlanie 1 - 12 z 14 wyników. Produktów na stronę

Nakolanniki siatkarskie Asics oraz rękawki Mizuno dla siatkarzy

Z myślą o ochronie stawów kolanowych zawodników, stworzono nakolanniki siatkarskie. W naszym sklepie kupić można nakolanniki Asics oraz rękawki Mizuno. Od kilku lat na siatkarskich parkietach zapanowała moda na rękawki siatkarskie, które chronią ręce zawodników oraz zapobiegają szybkiemu zmęczeniu w wyniku odbijania mocno zaserwowanych, zagranych piłek w trakcie meczu. Rękawki dostępne są zarówno w wersji damskiej jak i męskiej w kilku kolorach.

Ochraniacze siatkarskie – wygoda i bezpieczeństwo

Ochraniacze siatkarskie nie są używane przez sportowców w sytuacji kontuzji, ale by właśnie kontuzjom w przyszłości zapobiec. Ochraniacze na przedramiona oraz nakolanniki siatkarskie wpływają na większy komfort fizyczny podczas gry oraz na zdrowie osób uprawiających sport. Jakie są zalety ochraniaczy siatkarskich?

  • stabilizują mięśnie i przyspieszają ich regenerację,
  • pozwalają lepiej kontrolować piłkę,
  • zabezpieczają przed mikrourazami,
  • wchłaniają pot,
  • rozgrzewają mięśnie i utrzymują ich odpowiednią temperaturę.

Pełna sprawność rąk jest szalenie ważna dla każdego siatkarza, dlatego tak istotne jest zabezpieczenie ich przed kontuzjami, przede wszystkim nadgarstków i stawów łokciowych.

Dlaczego warto stosować nakolanniki siatkarskie?

Nakolanniki siatkarskie pomagają siatkarzom chronić boczne więzadła kolana przed uszkodzeniem – a to jedna z najczęściej zdarzających się kontuzji w tym sporcie. Wiąże się ona niestety z długą rehabilitacją i wykluczeniem z gry na kilka miesięcy, a tego każdy sportowiec unika jak ognia.

Odpowiednio dobrane nakolanniki siatkarskie chronią więzadła boczne i zwiększają komfort psychiczny i motoryczny zawodników, nawet podczas bardzo intensywnych rozgrywek. W naszej ofercie proponujemy sportowcom niezawodne nakolanniki, wykonane z profesjonalnych materiałów – stosują je zarówno zawodowi siatkarze, jak i początkujący amatorzy.

X