Sport Partner S.C.
ul. Zamenhofa 6
33-300 Nowy Sącz
NIP: 73 43 536 169

tel. +48 18 440 74 37
tel. +48 666 308 686
sklep@sport-partner.plOdzież dla siatkarza

  /    /  Odzież dla siatkarza

Wyświetlanie 1–12 z 60 wyników

Wyświetlanie 1 - 12 z 60 wyników. Produktów na stronę

Stroje siatkarskie Asics, Mizuno, Colo – koszulki, spodenki i dresy dla siatkarza

W naszej ofercie znajdują się stroje siatkarskie różnych marek, takich jak: Mizuno, Asics, Damons, Colo. Dostępne są koszulki, spodenki oraz komplety siatkarskie. Każdy produkt jest wykonany z wysokiej jakości oddychających materiałów z możliwością naniesienia na nie swojego nadruku.

Stroje siatkarskie dla profesjonalnych graczy i hobbystów

Podczas uprawiania sportu niezwykle ważna jest komfortowa odzież, która nie będzie krępowała ruchów i dobrze odprowadzi wilgoć. Odwiedzającym nasz sklep sportowcom oferujemy wygodne stroje siatkarskie wykonane z najlepszej jakości oddychających tkanin. Dostępne modele odzieży można zamówić u nas z opcją personalizacji, by wyróżnić się podczas oficjalnych rozgrywek na boisku. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi od lat producentami, którzy gwarantują stałą, wysoką jakość produktów.

Szeroki wybór strojów siatkarskich dla kobiet, mężczyzn i dzieci

Oferujemy bogaty asortyment strojów siatkarskich dla każdego – zarówno amatorów, jak i profesjonalistów. Nasze trwałe i estetyczne koszulki oraz spodenki siatkarskie cechuje wysoka oddychalność, dzięki zastosowanym perforowanym tkaninom. Klientom, którzy mają określone wymagania względem sportowego stroju, polecamy naszą ofertę produktów od renomowanych producentów – stroje siatkarskie dostępne w naszym sklepie spełnią najwyższe oczekiwania dotyczące ich funkcjonalności, jak i estetyki.

Koszulki siatkarskie z nadrukiem

Każda sportowa drużyna pragnie na boisku wyróżnić się nie tylko poziomem gry, ale również strojem. Także każdy zawodnik chciałby był rozpoznawany – dlatego też oferujemy koszulki siatkarskie z własnym nadrukiem. U nas istnieje możliwość zamówienia koszulek siatkarskich z numerem i nazwiskiem, a także innym wskazanym emblematem – logiem sponsorów, klubu czy dodatkową grafiką.

X