Sport Partner S.C.
ul. Zamenhofa 6
33-300 Nowy Sącz
NIP: 73 43 536 169

tel. +48 18 440 74 37
tel. +48 666 308 686
sklep@sport-partner.plTaśma Tape Kinesio Tex Classic

39.00 

Taśma Tape Kinesio Tex Classic

Opis

Taśma Tape Kinesio Tex Classic

Classic to klasyczna wersja taśmy Kinesio Tex Gold, która znają fizjoterapeuci na całym świecie od wielu lat. Teraz w nowym białym kolorze, dla upamiętnienia pierwszej taśmy wymyślonej przez Dr. Kenzo Kase.

„Zapewniamy komfort i stabilizację już od ponad 35 lat.”

Ponad 35 lat badań, rozwoju i stosowania taśm Kinesio Tex Gold w terapii manualnej. Nasza taśma posiada jedyny w swoim rodzaju falisty kształt i stała się standardem w dziedzinie tapingu terapeutycznego przy użyciu taśm elastycznych. Kinesio Tex Gold zapewnia bezinwazyjną i skuteczną metodę reedukacji systemu nerwowo-mięśniowego, poprawiając zarazem krążenie krwi i limfy, kojąc ból i zapewniając wygodę i stabilizację wymaganą przy terapii pacjenta.

Kinesio Tex Gold Classic – 5cm x 4m to najbardziej uniwersalny rozmiar. Szerokość 5 cm pasuje idealnie do pacjenta o przeciętnych rozmiarach. Z łatwością można stosować ją do wszystkich czterech najbardziej popularnych sposobów kinesiotapingu (w kształcie litery „I”, „Y”, „X”,”Wachlarza”). Taśma ta idealnie nadaje się do zastosowania na obszarze całego ciała.

 

Informacje dodatkowe

Kolor

Czarny, Niebieski, Różowy

nr katalogowy

CKT85024

Producent

Mueller

Zastosowanie

Treningowe

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Taśma Tape Kinesio Tex Classic”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X