Sport Partner S.C.
ul. Zamenhofa 6
33-300 Nowy Sącz
NIP: 73 43 536 169

tel. +48 18 440 74 37
tel. +48 666 308 686
sklep@sport-partner.plHalówki piłkarskie

  /    /  Halówki piłkarskie

Wyświetlanie 1–12 z 33 wyników

Wyświetlanie 1 - 12 z 33 wyników. Produktów na stronę

Halówki piłkarskie – buty halowe do piłki nożnej w Sport-Partner

Futsal, czyli halowa odmiana piłki nożnej, w odróżnieniu od gry na murawie, nie jest zależny od warunków atmosferycznych, dlatego każdego roku na całym świecie zyskuje sobie coraz większe grono fanów. Utwardzona nawierzchnia hali sportowej sprawia, że konieczne jest sięgnięcie po buty halowe do piłki nożnej. W sklepie Sport-Partner dostępne są halówki piłkarskie niezwykle popularnych marek takich jak Mizuno, Nike czy Adidas, które z powodzeniem mogą być także wykorzystywane jako klasyczne obuwie na lekcje wychowania fizycznego przez młodzież i dzieci w wieku szkolnym.

Halówki do piłki nożnej marek Mizuno, Nike, Adidas

Wygodne halówki do piłki nożnej są nieodłącznym elementem kompletnego stroju każdego piłkarza uprawiającego futsal. Halówki piłkarskie Mizuno, Nike i Adidas to propozycje odpowiednie zarówno dla juniorów rozpoczynających swoją przygodę z tą dyscypliną, jak i profesjonalnych zawodników futsalu.

Jak wybrać buty piłkarskie halowe?

Wybierając buty piłkarskie halowe należy zwrócić uwagę na jakość wykorzystanych materiałów, budowę podeszwy, materiał wewnętrzny i zewnętrzny oraz typ wkładki, a także na przeszycia i wzmocnienia.

Jaką budowę podeszwy posiadają buty piłkarskie na halę?

Buty piłkarskie na halę mają podeszwę z delikatnym bieżnikiem zbudowaną z odpornej na ścieranie gumy, która ma zapewnić odpowiednią przyczepność. W odróżnieniu od innych butów piłkarskich podeszwa ta jest płaska, dostosowana do twardej, płaskiej nawierzchni.

Dobre buty halowe do piłki nożnej: Czym powinny się wyróżniać?

Wybierając buty halówki warto zwrócić uwagę przede wszystkim na jakość podeszwy, której zadaniem jest zapewnienie odpowiedniej przyczepności do nawierzchni. Odgrywa ona również ważną rolę w amortyzacji stopy i stawu skokowego. Dodatkowym atutem będzie optymalny projekt cholewki, który dzięki gumowym nadrukom lub innym strategicznie rozmieszczonym elementom pomoże podczas każdego kontaktu z piłką.

Dobre buty halowe nie powinny być ciężkie. W przeciwnym razie będą niepotrzebnie obciążać gracza i powodować szybsze objawy zmęczenia. Warto również zadbać o odpowiednią wentylację stopy. W tym celu najlepiej sprawdzają się boczne panele z siateczki zintegrowane w projekcie cholewki buta.

Halówki dla dzieci: Doi piłki nożnej i innych sportów

Halówki dla dzieci to uniwersalne obuwie sportowe, które otwiera przed najmłodszymi nowe możliwości rozwijania pasji i talentu. Obuwie, które dziecko na co dzień wykorzystuje podczas lekcji WF to akcesorium wystarczające, aby rozpocząć przygodę z piłką halową.

Buty halówki: Wybierz model, który najlepiej spełni Twoje potrzeby i oczekiwania

Niezależnie od tego, czy poszukujesz butów dla profesjonalisty czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z futsalem, jesteś we właściwym miejscu. Sklep Sport Partner zapewnia szeroki wybór obuwia halowego dostosowanego do zróżnicowanych potrzeb profesjonalistów i hobbystów. W naszej ofercie znajdziesz obuwie dla dorosłych graczy, jak również modele juniorskie.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze obuwia o pożądanych parametrach użytkowych.

Zobacz również: buty do tenisa ziemnego, buty do piłki ręcznej.

X