Sport Partner S.C.
ul. Zamenhofa 6
33-300 Nowy Sącz
NIP: 73 43 536 169

tel. +48 18 440 74 37
tel. +48 666 308 686
sklep@sport-partner.plPiłki do siatkówki plażowej

  /    /  Piłki do siatkówki plażowej

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Wyświetlanie 1 - 8 z 8 wyników. Produktów na stronę

Piłka do siatkówki plażowej Mikasa i Molten w sklepie Sport-Partner

Siatkówka w Polsce cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Rozgrywki toczą się nie tylko na halach sportowych, ale także na piasku. Boiska do piłki siatkowej plażowej dziś obecne są nie tylko na wybrzeżu, ale również nieopodal rzek na przedmieściach.

W sklepie Sport-Partner dla tej dyscypliny sportowej zadedykowaliśmy tę kategorię, w której znajdują się, przeznaczone zarówno dla profesjonalistów, jak i hobbystów, piłki do siatkówki plażowej marek Mikasa i Molten.

Piłka do plażówki a klasyczna piłka siatkowa

W odróżnieniu od klasycznych, przeznaczonych na hale sportowe, piłki do siatkówki, plażowej zostały stworzone z materiałów, które dostosowane są do boiska z piasku. Wykorzystywanie piłki halowej do rozgrywek na świeżym powietrzu może skutkować jej uszkodzeniem.

Piłki do siatkówki Molten

W naszym asortymencie posiadamy jedną z najlepiej ocenianych pod względem jakości piłek do siatkówki Molten V5M500, która spełnia wszystkie normy FIVB. Poza tym dostępne są w naszym sklepie piłki w szerokiej gamie kolorystycznej – tak, aby każdy znalazł produkt, który spełni jego oczekiwania. Na bieżąco staramy się urozmaicać asortyment piłek do siatkówki Molten i śledzimy pojawiające się na rynku nowości.

Jaką piłkę do siatkówki wybrać?

Jesteśmy dystrybutorem dwóch najpopularniejszych i najbardziej cenionych marek piłek do siatkówki – Mikasa i Molten. Klientom poszukującym wytrzymałych, solidnych piłek do siatkówki plażowej polecamy cieszące się dużym zadowoleniem użytkowników modele Molten GOOD VIBES lub BV2500. Dla dzieci grających w siatkówkę proponujemy zakup piłki Molten S2V1550 lub Mikasa SKV5 Kids, które sprawdzą się do gry rekreacyjnej na wielu nawierzchniach.

W przypadku wątpliwości podczas wyboru odpowiedniej piłki do siatkówki, jesteśmy do dyspozycji klientów – nasi doradcy chętnie rozwieją wszelkie wątpliwości i doradzą najkorzystniejszy zakup.

X