Sport Partner S.C.
ul. Zamenhofa 6
33-300 Nowy Sącz
NIP: 73 43 536 169

tel. +48 18 440 74 37
tel. +48 666 308 686
sklep@sport-partner.plTurfy / Buty na Orlik

  /    /  Turfy / Buty na Orlik

Wyświetlanie 1–12 z 27 wyników

Wyświetlanie 1 - 12 z 27 wyników. Produktów na stronę
 • OSZCZĘDZASZ DZIĘKI STAŁYM RABATOM
  Quick View
 • OSZCZĘDZASZ DZIĘKI STAŁYM RABATOM
  Quick View
 • OSZCZĘDZASZ DZIĘKI STAŁYM RABATOM
  Quick View
 • OSZCZĘDZASZ DZIĘKI STAŁYM RABATOM Nowość
  Quick View
 • BRAK W MAGAZYNIE
  Quick View
 • Quick View
 • Quick View
 • Quick View
 • Quick View
 • Quick View
 • Quick View
 • Quick View

Buty turfy Adidas i Nike w sklepie Sport-Partner

Buty turfy dostępne w sklepie sport-partner.pl to propozycje od najpopularniejszych producentów obuwia tego typu. Turfy Adidas, jak i te marki Nike, Mizuno to obuwie, do wykorzystania na intensywnych treningach, ale i podczas regularnych rozgrywek. Pośród turfów Adidas znajdują się linie Predator, Nemezis, Copa oraz X. Odpowiadają one potrzebom nawet najbardziej wymagających graczy, jednocześnie zapewniając wysoką trwałość i niezawodność – cechy, które w profesjonalnym sporcie są nieocenionymi atutami.

Turfy – idealne buty na Orlik

Turfy często wykorzystywane są jako buty na Orlik. Z uwagi na specyfikę podłoża, jakie stanowi sztuczna murawa te buty piłkarskie sprawdzają się najlepiej. Zyskujące na popularności boiska typu Orlik, obecne już dziś niemal w każdej gminie, cechują się sztuczną trawą, która podsypana jest granulatem. Z uwagi na taką specyfikę boiska buty turfy są nie tylko wygodnym i bezpiecznym typem obuwia piłkarskiego, ale również nie powodują uszkodzenia nawierzchni.

Turfy jako buty na Orlik są powszechnie wykorzystywane zarówno przez drużyny trenujące na sztucznej murawie, jak i amatorów rozgrywających mecze hobbistycznie. Charakterystyczna podeszwa buta zapewnia odpowiednią przyczepność, jednocześnie ograniczając do minimum ryzyko uszkodzenia murawy. To bardzo ważne z perspektywy utrzymania obiektów w należytym stanie technicznym. Dlatego standardem staje się ograniczenie możliwości korzystania z Orlika osób w nieodpowiednim obuwiu sportowym. Buty piłkarskie trufy spełniają wszystkie wytyczne, a ponadto są wygodne i doskonale sprawdzają się podczas dynamicznej gry.

Turfy a inne piłkarskie korki – różnice

Turfy, w odróżnieniu od obuwia typu lanki i wkręty, posiadają dużo krótsze i gęściej rozmieszczone na podeszwie buta wypusty (korki). Dzięki temu zawodnik poruszający się po sztucznej murawie może wykonywać gwałtowne zwroty i zahamowania bez ryzyka poślizgnięcia. W praktyce trufy ograniczają ryzyko kontuzji, jednocześnie umożliwiając bardzo aktywną i dynamiczną grę.

Wygoda i komfort, jaki wiąże się z wyborem turfów Adidas czy Nike sprawiają, że są to bardzo popularne buty treningowe, po które sięgają zarówno profesjonalni gracze, jak i amatorzy. Jednocześnie dostępność obuwia w szerokiej gamie rozmiarowej odpowiada na zróżnicowane potrzeby różnych grup wiekowych – dzieci, juniorów i seniorów.

Turfy w ofercie sklepu Sport Partner

Starając się jak najlepiej odpowiadać na potrzeby i oczekiwania drużyn piłkarskich i indywidualnych zawodników, dostarczamy szeroki wybór obuwia sportowego treningowego i meczowego. W stałym asortymencie posiadamy buty trufy znanych i cenionych producentów. Ich wybór wiąże się z wysokim komfortem użytkowania, trwałością obuwia oraz bezpieczeństwem zawodnika.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Zaopatrujemy kluby, drużyny szkolne i amatorskie w profesjonalny sprzęt. Nasz asortyment odpowiada zróżnicowanym potrzebom graczy w różnym wieku i na różnym stopniu zaawansowania.

X