Sport Partner S.C.
ul. Zamenhofa 6
33-300 Nowy Sącz
NIP: 73 43 536 169

tel. +48 18 440 74 37
tel. +48 666 308 686
sklep@sport-partner.plLane / Lanki piłkarskie

  /    /  Lane / Lanki piłkarskie

Wyświetlanie 1–12 z 52 wyników

Wyświetlanie 1 - 12 z 52 wyników. Produktów na stronę

Korki – Lanki Nike i Adidas w sklepie Sport-Partner

Korki piłkarskie, a w szczególności lanki dostępne w sklepie Sport-Partner to najpopularniejsze modele topowych producentów obuwia piłkarskiego, takich jak Nike, Adidas i Mizuno. W ofercie dostępne są najnowsze modele, które sprawdzą się w przypadku początkujących graczy, a także takie dla profesjonalistów.

Oferowane korki do piłki nożnej wpisują się w potrzeby graczy na różnym stopniu zaawansowania. Korki piłkarskie Adidas lanki doskonale sprawdzają się zarówno jako pierwsze profesjonalne buty do gry, jak i jako obuwie zawodnicze. Tak samo dobre i niezawodne w takcie gry są korki piłkarskie Nike. Obuwie charakteryzuje wysoka jakość i precyzja wykonania, które decydują o trwałości i niezawodności lanek. Ich dodatkowym atutem jest przystępna cena.

Lanki a inne rodzaje butów do piłki nożnej

Lanki to typ butów piłkarskich, w których kołki stanowią integralną całość z podeszwą i nie można ich od niej odłączyć. Sama nazwa wskazuje, że podeszwa wraz z kołkami w procesie produkcji powstały w jednym odlewie, najczęściej z tworzywa sztucznego. W praktyce oznacza to, że uszkodzenie kołka lub jego zużycie wymaga wymiany obuwia. Jeśli weźmiemy pod uwagę tempo wzrostu stopy młodych zawodników oraz przystępną cenę dobrej jakości lanek, rozwiązanie to okaże się doskonałe dla dzieci i juniorów. Korki piłkarskie lanki bardzo dobrze sprawdzają się również w zastosowaniach amatorskich dla osób grających regularnie, ale z niewielką intensywnością.

Kiedy wybrać piłkarskie korki lane (lanki)?

Wybór profesjonalnego obuwia piłkarskiego powinien być uzależniony do specyfiki terenu, na jakim trenujemy i rozgrywamy spotkania. Korki lane sprawdzą się najlepiej na miękkich nawierzchniach trawiastych. Nie powinny być natomiast stosowane na utwardzonych nawierzchniach, takich jak boiska hal sportowych. W przypadku futsalu bardziej odpowiednie są buty piłkarskie halowe, które również znajdziesz w ofercie sklepu Sport Partner. W przypadku sztucznej murawy warunki atmosferyczne nie decydują, które z butów do gry w piłkę nożną będą stosowniejsze – wybór zawsze padnie na turfy, które zapewniają wysoką przyczepność, jednocześnie nie raniąc nawierzchni, co jest bardzo istotne z perspektywy utrzymania sztucznej murawy w odpowiednim stanie technicznym.

Lanki: Dobierz model idealny do swoich potrzeb!

Tworząc asortyment sklepu Sport Partner kierujemy się jakością oferowanych produktów. Zależy nam na tym, żeby klienci, którzy nam zaufają otrzymali obuwie sportowe odpowiadające ich indywidualnym potrzebom i oczekiwaniom. Dlatego też proponujemy wyłącznie wysokiej jakości korki piłkarskie lanki sygnowane logo znanych i cenionych producentów, takie jak korki piłkarskie Adidas oraz korki piłkarskie Nike.

Korki do piłki nożnej stanowią podstawowy element wyposażenia gracza. Odpowiednio dobrane obuwie przekłada się na komfort i bezpieczeństwo gry, jednocześnie umożliwiając zawodnikowi podnoszenie swoich kwalifikacji. To bardzo ważne, żeby początkujący piłkarze mieli odpowiednie warunki do rozwoju swojego talentu. Zapewniają je m.in. lanki, które doskonale sprawdzają się na większości nawierzchni trawiastych.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Korki piłkarskie oferujemy w sprzedaży stacjonarnej i wysyłkowej.

X