Sport Partner S.C.
ul. Zamenhofa 6
33-300 Nowy Sącz
NIP: 73 43 536 169

tel. +48 18 440 74 37
tel. +48 666 308 686
sklep@sport-partner.plSportPartner

  /  Informacje   /  Co się zmieniło?

Przede wszystkim zmianie uległa szata graficzna naszego sklepu. I naszym zdaniem jest to zmiana na lepsze, ponieważ obecnie dużo prostsze jest znalezienie produktu, który nas interesuje. Pomaga w tym zwłaszcza zaawansowane filtrowanie produktów – w tym filtr rozmiaru czy użycia. Odświeżony został również widok kategorii – produkty uporządkowaliśmy w dużo bardziej przyjazny dla klienta sposób.

Co jeszcze? Dodaliśmy nowe formy płatności, w tym T-Pay oraz płatność kartą – ułatwi to jeszcze bardziej możliwość dokonywania zakupów online.

Dodatkowo umożliwiliśmy naszym klientom mieszkającym poza Unią Europejską możliwość zakupu tax free , a także wprowadziliśmy opcję zakupów indywidualnych. Przyda się to szczególnie w momencie spersonalizowanych zamówień.

Czy to wszystko? Oczywiście, że nie. W planach jest wdrożenie nowego programu rabatowego. O tym, w jaki sposób będzie on funkcjonował poinformujemy w najbliższym czasie. Nie jest to jednak jedyna promocja. Z okazji uruchomienia nowego sklepu od dziś możecie korzystać z darmowej dostawy na zakupu powyżej 200 zł.

Pamiętajcie też, że bez względu na asortyment, który mamy w naszym sklepie obecnie – jesteśmy otwarci na nowe doświadczenia i projekty. Jeśli prowadzisz klub i interesuje Cię stała współpraca – odezwij się do nas. Z pewnością dojdziemy do porozumienia!

Zostaw komentarz

X